Kategorie
  » Kolagen PLATINUM
  » Kolagen SILVER
  » Kolagen GRAPHITE
  » Baby Care
  » Kolagen natywny
  » Kolagen natywny GOLD
  » Linia Anti-Age
  » Linia DNA - kolagen DNA i kremy
  » Linia FORCE
  » Linia HYDRO
  » Linia Natural
  » Save&Safe
  » Suplementy
Nasi dystrybutorzy

Kliknij w województwo, aby zobaczyć listę dystrybutorów.

Kontakt
GSM
600474990
GSM
600671430
Godziny działania sklepu
9-20
Kupuj taniej ...

Dzięki naszej karcie rabatowej mogą Państwo kupować kolagen i produkty na bazie kolagenu taniej. 


 [czytaj więcej]
Sieć Colway - dołącz do nas

Na początku była WIZJA, którą połączono z wysokiej jakości produktem kolagenem naturalnym z ryb i tak powstała firma Colway.


 [czytaj więcej]
Informacje
Płatności Online
Akceptujemy PayU.pl
  Koszyk: 0 szt.  Suma: 0,00 zł
Katalog » Współpraca Moje konto  
Współpraca

 

Firma Colway umożliwia każdemu z nas stworzenie i rozbudowanie własnego biznesu. Ty również możesz zostać dystrybutorem najwyższej jakości kolagenu naturalnego. Dołącz do klubu osób, które niosą dobrą nowinę o tym, jak zatrzymać młodość – zostań dystrybutorem kosmetyków sieci Colway.

Możemy zagwarantować Ci:

 • swobodę wyboru – pracujesz jak i kiedy chcesz, sam decydujesz o tym jak chcesz prowadzić swój biznes,
 • finansową niezależność – bo jak każdy wie jakość idzie w parze z zainteresowaniem, dlatego masz nieograniczone możliwości zdobycia szerokiego grona klientów, a co za tym idzie coraz większych premii i bonusów,
 • pracę w miłej atmosferze, wśród zespołu zaangażowanych ludzi, którzy wprowadzą Cię w świat sieci Colway, a w razie potrzeby doradzą i pomogą,
 • zdrowie - dzięki kolagenowi otoczysz opieką zarówno organizm swoj jak i swoich bliskich,
 • sukces wprost proporcjonalny do zaangażowanej energii.  
 
Nieważne, czy masz 18 lat, czy 70 – menadżerem sieci Colway możesz zostać w każdym wieku. To wielka szansa, bo nie potrzebujesz kapitału początkowego, nic zatem nie tracisz a możesz bardzo wiele zyskać.

 

Tu nie ma określonych godzin pracy– pracujesz wtedy kiedy ci się podoba i przeznaczasz na to tyle czasu ile chcesz. Może to być Twoje dodatkowe źródło dochodów. Na początku uda Ci zarobić 100 zł, potem 200, ale im więcej klientów zyskasz tym też zarobki będą wzrastać. Co powiesz zatem na 2 tysiące albo nawet 10 tysięcy miesięcznie? Niewiarygodne? A jednak możliwe i bardzo proste!

                                                             JAKIE PRZYWILEJE CZEKAJĄ NA CIEBIE 
                                                   GDY ZOSTANIESZ MENADŻEREM FIRMY COLWAY?

- wstępując do Colway wszystkie produkty możesz kupić 42% taniej!

 

- im więcej ludzi uda Ci się zachęcić do dystrybucji produktów Colway, tym większa odpowiednio będzie twoja pensja, ponieważ kilka procent z ich zysków trafia do Twojej kieszeni,

 

- oprócz tego w prosty sposób, z odrobiną wyobraźni, zyskasz wielu stałych klientów, którzy wypróbują naturalny kolagen i poleca go znajomym - Twoje grono klientów będzie samo na Ciebie pracować,

 

- możesz poznać wielu ciekawych ludzi, korzystać z bezpłatnych szkoleń,

 

- dzięki światowej popularności produktów Colway masz szansę podróżować po całym świecie, brać udział w konferencjach w najpiękniejszych zakątkach globu,

 

- dostaniesz możliwość osobistego rozwoju, barierą ograniczająca Twój własny biznes będzie wyłącznie Twoja wyobraźnia.

 

POTENCJAŁ MARKETINGOWY KOLAGENU NATURALNEGO JEST OGROMNY

 

Dziś Colway to: Renoma, Jakość, Unikalność, Efektywność

 

To jak pokierujesz swoim biznesem w sieci zależy tylko od Ciebie. My pokazujemy Ci łatwą drogę do osiągnięcia statusu menadżerskiego – czyli wysokich rabatów zakupowych i prawa do godnych gratyfikacji za pracę rekrutacyjną.

 

Na czym polegać będzie Twoja praca?

 

Nic prostszego – po prostu poleć kolagen swoim znajomym lub rodzinie – już zyskasz pierwszych klientów. Później zapoznaj z naszymi kosmetykami kolegów i koleżanki z pracy, zajrzyj do dawno nie odwiedzanej cioci lub po prostu powiedz o nas sąsiadce.

 

Tu najczęściej napełniasz swoją sakiewkę przez tak zwaną „pocztę pantoflową”, czyli struktura twoich rekrutów i klientów jest budowana na zasadzie „dobre więc polecam dalej”.

 

Możesz zarabiać na dwa sposoby:

 1.  

  sprzedając kosmetyki sieci Colway i budując grono zadowolonych, stałych klientów,

 •  

  na początku otrzymujesz kosmetyki po cenie dystrybucyjnej, sprzedajesz je klientom po cenach detalicznych uzyskując 30% zysków od obrotów;

 •  

  gdy Twoja sprzedaż łącznie przekroczy sumę 3000 zł uzyskasz już 34% zysków dla siebie;

 •  

  analogicznie powyżej kwoty 6000 zł zysk wynosił będzie 38 %;

 •  

  zaś gdy łączna sprzedaż osiągnie kwotę 9000 zł zyskasz aż 42% z uzyskanych pieniędzy;

 


 1.  

  lub zachęcając do współpracy nowych dystrybutorów, z których obrotów będziesz czerpał zyski sam,

 

Od obrotów wykonanych przez każdego nowego menadżera, którego wprowadzisz w sieć sprzedaży kolagenu naturalnego Colway otrzymasz prowizję. Może ona sięgać nawet 26% od wykonywanych przez podstruktury zysków.

 

Im więcej aktywnie działających ludzi wprowadzisz do struktury sieci Colway, tym większe będą Twoje zarobki. Z czasem otrzymywać będziesz coraz to wyższe premie i interesujące zaproszenia na szkolenia i wyjazdy zagraniczne.

 

Tylko pomyśl, ile możliwości daje ci współpraca z siecią Colway. Jeżeli zatem chcesz dowiedzieć się jak zarobić wielkie pieniądze dzięki swojej wyobraźni i pomysłom nie ryzykując przy tym niczym poza poświęconym czasem – zamów teczkę z wszelkimi niezbędnymi informacjami o dystrybucji:

 

- z umowami współpracy do podpisania i odesłania do Mazowieckiego Centrum Kolagenu (umowa menadżerska i dystrybutorska),

 

- z ulotkami reklamowymi,

 

- artykułami promocyjnymi zamieszczanymi w gazetach,

 

- certyfikatami jakości i efektywności działania,

 

Koszt jaki ponosisz, to jedynie cena teczki wprowadzającej do systemu w kwocie 15zł.

Jeżeli chcesz aby los się do Ciebie uśmiechnął musisz mu trochę pomóc - zostań dystrybutorem najwyższej jakości produktów kosmetycznych: kremów, eliksirów pod oczy, żeli antycellulitowych, peelingów czy toników stworzonych na bazie unikalnego, aktywnego biologicznie komponentu, jakim jest kolagen otrzymywany z ryb.

Powrót
Strona główna |  Regulamin |  Kontakt Copyright © 2019 oscGold