Kategorie
  » Kolagen PLATINUM
  » Kolagen SILVER
  » Kolagen GRAPHITE
  » Baby Care
  » Kolagen natywny
  » Kolagen natywny GOLD
  » Linia Anti-Age
  » Linia DNA - kolagen DNA i kremy
  » Linia FORCE
  » Linia HYDRO
  » Linia Natural
  » Save&Safe
  » Suplementy
Nasi dystrybutorzy

Kliknij w województwo, aby zobaczyć listę dystrybutorów.

Kontakt
GSM
600474990
GSM
600671430
Godziny działania sklepu
9-20
Kupuj taniej ...

Dzięki naszej karcie rabatowej mogą Państwo kupować kolagen i produkty na bazie kolagenu taniej. 


 [czytaj więcej]
Sieć Colway - dołącz do nas

Na początku była WIZJA, którą połączono z wysokiej jakości produktem kolagenem naturalnym z ryb i tak powstała firma Colway.


 [czytaj więcej]
Informacje
Płatności Online
Akceptujemy PayU.pl
  Koszyk: 0 szt.  Suma: 0,00 zł
Katalog » Sieć Colway - dołącz do nas Moje konto  
Sieć Colway - dołącz do nas

Na początku była WIZJA, którą połączono z wysokiej jakości produktem kolagenem naturalnym z ryb i tak powstała firma Colway.

 

 

I. Trochę historii

Firma Colway zrodziła się wiosną 2004 roku. Inicjatorami jej stworzenia byli Maurycy Turek oraz Jarosław Zych, którzy jako pierwsi założyli firmę u której podstaw leżał system marketingu sieciowego (MLM), lecz miała ona status spółki jawnej

 

 

Dzięki unikalności i przede wszystkim efektywności produktu - kolagenu naturalnego oraz łatwej drodze do rozwojowego biznesu dla każdego członka sieci Colway – firma bardzo szybko podbiła serca konsumentów nie tylko w Polsce ale również za granicą (m.in. w Rosji, Czechach, na Ukrainie, we Włoszech czy Bułgarii).

 

 

 

II. Istota działalności

Kolagen naturalny firmy Inventia oraz jego pochodne są produktami unikalnymi, bez konserwantów. Sieć Colway to jedyny dystrybutor tych kosmaceutyków. W ofercie posiada on Kolagen naturalny – hydrat trzeciorzędowego kolagenu, pozyskiwanego bezpośrednio ze skór ryb słodkowodnych, dostępny w postaci aktywnej biologicznie substancji żelowej.

Są trzy odmiany żelu kolagenowego, każda w innym stopniu pigmentacji:

  • Platinum (biało-przezroczysty) – pobiera się go z płatów skóry brzusznej ryb,

  • Silver (szaro-perłowy) – pobierany z płatów bocznych skóry ryb,

  • Graphite (ciemno-szary) – pobierany z partii skóry grzbietowej ryb,

Ale sieć Colway oferuje nam również inne kosmaceutyki: suplementy diety na bazie kolagenu naturalnego w kapsułkach (Colvita), kremy na dzień i na noc, eliksir pod oczy, serum antycellulitowe, żel kolagenowy do mycia twarzy, peeling, tonik oraz serum wyszczuplające.

 

 

 

Wysoka jakość i niebywała innowacyjność oraz skuteczność działania kolagenu naturalnego z ryb sprawia, że grono zadowolonych klientów, a tym samym stałych konsumentów artykułów sieci Colway, powiększa się z dnia na dzień.

III. Strategia działania

COLWAY to sieć konsumencka, do której można przystąpić bez spełniania liberalnych zasad, nie ponosząc żadnych wkładów finansowych. Każdy menadżer wnosi ze sobą na początku wyłącznie wyobraźnię, pomysły, energię i uśmiech. Istotą firmy jest tworzenie struktur konsumencko-dystrybucyjnych.

  1. wtajemniczając i zachęcając inne osoby do sprzedawania i testowania produktów sieci Colway zostajesz dystrybutorem. Dystrybutorami produktów Colway mogą zostać nie tylko osoby działające w marketingu bezpośrednim (np. w systemie poleć znajomym), lecz również hurtownie, drogerie, apteki etc.

  2. Zostając menadżerem sieci Colway zarabiasz na handlu produktami Colway, nabywasz prawa do zakupów produktów od sieci Colway po maksymalnych rabatach czyli 42% i odsprzedaży ich aktywnym dystrybutorom w swojej strukturze.

 

 

 

Któż nie marzy o pracy, w której sami sobie bylibyśmy sterem i okrętem?
Z Colway to możliwe, tu S A M pracujesz na swój sukces!

 

 

 

Suma, jaką zarobisz jest wprost proporcjonalna do poświęconego czasu i energii.

 

 

 

To szansa, której nie można przegapić!

 

 

 

 

IV. Gwarancja wiarygodności

COLWAY to pierwsza firma z systemem marketingu sieciowego, która należy w 100% do polskich przedsiębiorców, a jej status prawny mówi, że udziałowcy odpowiadają całym kapitałem firmy jak też majątkiem prywatnym za wszelkie zobowiązania umowne. Nie musimy się zatem obawiać o nasze gwarancje finansowe, ponieważ są one oparte na podstawie umowy podpisywanej każdorazowo przez nowego menadżera z członkiem Zarządu Spółki Jawnej Colway.

 

 

 

Najważniejsze cechy wyróżniające system marketingu sieciowego na którym opiera się firma Colway:

- nasze produkty to wysokiej jakości kosmaceutyki, których efektywność działania owiana jest dużą sławą wśród konsumentów,

- system sprzedaży opiera się na specyficznej, sieciowej strukturze indywidualnych biznesów, każdy może „z marszu” zostać jego twórcą, bez absolutnie żadnych zobowiązań zakupowych czy wkładów finansowych,

- zasady systemu są niezmienne, nie przymuszają do wyrabiania narzuconych, czasowych norm sprzedaży (działasz tak jak Ci się podoba, sprzedajesz tyle ile chcesz),

- nie wymagamy żadnych umów lojalnościowych, praca w sieci Colway może być traktowana jako zajęcie dorywcze „ po godzinach”,

- dajemy bardzo atrakcyjne rabaty zakupowe, nawet do -42%!

- deklarując chęć współpracy i zawierając umowę zostajesz zaopatrzony we wszelkie potrzebne materiały zapoznawcze, promocyjne oraz informacyjne,

 

 

 

- prowizje oraz dodatkowe bonusy są bardzo atrakcyjne i wypłacane „od ręki”,

 


Powrót
Strona główna |  Regulamin |  Kontakt Copyright © 2019 oscGold