Kategorie
  » Kolagen PLATINUM
  » Kolagen SILVER
  » Kolagen GRAPHITE
  » Baby Care
  » Kolagen natywny
  » Kolagen natywny GOLD
  » Linia Anti-Age
  » Linia DNA - kolagen DNA i kremy
  » Linia FORCE
  » Linia HYDRO
  » Linia Natural
  » Save&Safe
  » Suplementy
Nasi dystrybutorzy

Kliknij w województwo, aby zobaczyć listę dystrybutorów.

Kontakt
GSM
600474990
GSM
600671430
Godziny działania sklepu
9-20
Kupuj taniej ...

Dzięki naszej karcie rabatowej mogą Państwo kupować kolagen i produkty na bazie kolagenu taniej. 


 [czytaj więcej]
Sieć Colway - dołącz do nas

Na początku była WIZJA, którą połączono z wysokiej jakości produktem kolagenem naturalnym z ryb i tak powstała firma Colway.


 [czytaj więcej]
Informacje
Płatności Online
Akceptujemy PayU.pl
  Koszyk: 0 szt.  Suma: 0,00 zł
Katalog » Kosmetyki Moje konto  
Kosmetyki

 

W dobie minionego wieku pęd cywilizacyjny nabrał takiego tempa, że w pewien sposób zatraciliśmy pojęcie „zdrowej egzystencji”. Propaganda rozwoju kosmetologii jak i innych dziedzin nauk przyćmiewała ludziom logiczne myślenie i zachęcała do stosowania np. rakotwórczych produktów czy niszczącej wątrobę żywności.

 

Obecnie można zauważyć już, że ludzie nacieszyli się „chemicznym boomem”. Zaczęli bardziej dbać o siebie, o to co jedzą, co stosują oraz zwracać uwagę na to jaki wpływ mają te produkty na ich zdrowie. Zaczęli wybierać artykuły nie zawierające konserwantów, w pełni ekologiczne, bez barwników, aromatów czy syntetycznych polimerów.

 •  

  Czy zastanawiałaś (-łeś) się kiedyś nad tym, czym karmisz swoją skórę?

 •  

  Jakie działania uboczne niosą ze sobą kosmetyki których używasz?

 •  

  Jaka zatem jest cena urody?

 

Jak możemy się domyślić, niemalże każdy produkt nachalnie atakujący nas kolorową reklamą z telewizora, ma jakieś wady. Dlatego powinniśmy bardziej zwracać uwagę na składniki artykułów, które kupujemy, a nie na ich opakowania.

 

Reguła ta odnosi się również do kosmetyków. Ich jakość i skuteczność odzwierciedla skład, stąd tak wielki rozrzut cenowy w świecie kremów czy balsamów.

 

Przyjrzyjmy się zatem bliżej preparatom zapobiegającym i likwidującym skutki starzenia. Poznajmy prawdę o FAKTACH i MITACH preparatów na zmarszczki, rozstępy, pajęczynki czy zwiotczałą skórę.

 •  

  nie ma kremów, które zupełnie likwidowałyby istniejące już zmarszczki i zatrzymały proces ich tworzenia, mogą one co najwyżej spowolnić ich powiększanie się i opóźnić powstawanie nowych.

 •  

  siła oraz efektywność działania kremu zależy od jego składu.

 •  

  chcąc dobrać skuteczny kosmetyk trzeba kierować się tym co jest napisane na opakowaniu, dlatego warto zapoznać się z nomenklaturą INCI - Międzynarodowego Nazewnictwa Składników Kosmetycznych,

 

Dobry kosmetyk nie potrzebuje reklamy, on po prostu działa i przynosi efekty, dzięki czemu jego renoma jest budowana na fundamentach opinii zadowolonych klientów. Takim właśnie produktem jest kolagen naturalny Colway – kosmaceutyczne narzędzie dające nam wiedzę i warunki umożliwiające wszechstronną pielęgnację starzejącej się skóry.

 

Dzięki kolagenowi Colway to Ty
będziesz decydować o stanie Twojej skóry,
a nie Twój wiek!

 

Aby wybrać dobry kosmetyk musisz zrozumieć mechanizm jego działania. Każdy taki specyfik przeciw starzeniu się skóry musi posiadać aktywne biologicznie substancje, które dotrą do naszych tkanek i będą stymulować ich regenerację, m.in. odbudowę płaszcza lipidowego, czyli ochronnego naszej skóry.

 

Kolagen naturalny firmy Colway to jedyny produkt na rynku światowej kosmetologii, który zawiera aktywne składniki biologiczne zdolne do regeneracji niedoborów białka w Twojej skórze. To właśnie białko takie jak kolagen odpowiada za stan naszych kości, tkanek czy narządów.

W butelkach Colway zamknięto uwodniony żel kolagenowy, który ciągle zachowuje konformację skręconej helisy peptydowej – żywego białka aktywnego aż do temperatury 28 st. C. To ewenement na skalę światowej kosmetologii, dziś dostępny dla każdego człowieka, który ceni sobie zdrowie swojej skóry.

Powrót
Strona główna |  Regulamin |  Kontakt Copyright © 2019 oscGold